Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
Specificaties
Kenteken
NL
DL60LG
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating30-01-1979
Datum eerste toelating (internationaal)30-06-1967
Tellerstand58.311 KM
CarrosserieSedan
KleurGrijs
Aantal deuren4
Aantal zitplaatsen5
Gewicht2200 kg
MotorrijtuigenbelastingVrijgesteld
Aantal sleutels3
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieAutomaat
Aantal cilinders8
Cilinderinhoud6200 cc
Vermogen184 kW / 250 PK
Koppel0 Nm
Interieur
Airco
Elektrische ramen voor en achter
Lederen bekleding
Lederen interieur
Middenarmsteun voor
Stuurbekrachtiging
Exterieur
Buitenspiegel rechts
Getint glas
Metaalkleur
Beschrijving
Prachtige klassieke Bentley/Rolls Royce
Er zijn van die auto's, als we het over klassieke auto's hebben, die we zo mee op vakantie zouden nemen naar Zuid Frankrijk, en dan niet alleen omdat dat een prachtige ervaring is, maar ook omdat we zo'n goed gevoel hebben bij de technische staat van de auto. Komt mede omdat we deze auto voor het eerst gezien hebben in de Elzas tijdens een clubrit van de Rolls Royce en Bentley club 'De Mascotte'. Daar maakten we kennis met de eigenaar en zijn auto. Met meer dan 30 graden 1500 kilometer rijden is een goede proef van de technische staat van de auto. Nu mag de auto verkocht worden omdat de eigenaar te vaak in het verre buitenland zit en er te weinig mee gereden wordt. Een auto die voortreffelijk rijdt, voorzien is van alle wenselijke luxe, airco, goed werkende 8 track met heel veel cassettes. Heerlijk om zo terug in de tijd te gaan met de auto, zowel qua gevoel, visueel en auditief. Eigenlijk een grote werkelijkheid om zo terug te gaan in de tijd. Toen alleen de aller aller rijksten dit konden veroorloven. Zojuist is de auto nog bij Brabo voor onderhoud geweest, rekeningen zijn aanwezig. Ook een geschiedenis verhaal van Marinus Rijkers over de auto, heerlijk om te lezen. Het betreft hier dus een rechtsgestuurde Bentley S3 die helemaal omgebouwd is tot Rolls Royce Silver Cloud. Technisch zijn de auto's hetzelfde, dus is alleen cosmetisch. De laatste serie staat bekend om zijn grotere betrouwbaarheid, met name qua warmte huishouding. Optisch met de 4 koplampen weer wat moderner dan de S1 en S2. We hebben zelf uitgebreid met de auto gereden, met veel plezier, zodat we u zoveel mogelijk kunnen vertellen over de auto. Van harte welkom voor een bezoek!
We hebben altijd zo'n 10-15 Volvo's V70 / 850 / 940 / 960 in alle uitvoeringen met of zonder lpg, turbo, automaat etc. in voorraad, check onze website www.klassiekerhuis.nl
Klassiekers en youngtimers zijn fiscaal zeer interessant voor zakelijk gebruik. Je kunt op basis van de young-timer regels de auto zakelijk aanschaffen, alle kosten `op de zaak` zetten waarna je minimaal bijtelling betaalt over de aanschafwaarde (indicatie Volvo V70, slechts 15 euro tot 20 euro per maand)
*APK's besteden wij uit aan een vakgarage zodat klanten er zeker van kunnen zijn dat de auto ook nog door externe monteurs technisch nagezien is.
Bentley S3 Sedan 6.2 V8 Rolls Royce Silver Cloud uitgevoerd
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!